Sylwester Szmyd

kolarz szosowy

4

Najlepszego na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia


Można złapać doła patrząc za okno w Polsce… co nie zmienia faktu, że lotnisko im. Chopina na którym właśnie wylądowałem jest moim ulubionym. Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w kraju, wśród najbliższej rodziny nie zamieniłbym na nic.
Ze swojej strony wszystkim którzy mi kibicują, wspierają oraz sympatykom kolarstwa, życzę najlepszego na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Na Sardynii dużo pracy, spokojnej, bez spalania. Śmieszne, że w grudniu 90% kolarzy siedziałoby na rowerze po 5-6h, wyciskając ostatnie poty a już na przełomie maja i kwietnia nie ma komu w wyścigach startować. taka mała dygresja z obserwacji zgrupowań zimowych ostatnich 10 lat w tym peletonie.
Mój plan startowy w sezonie 2012 wróci do normalności. Mógłbym powiedzieć, że będzie bardziej mi pasować, o tym jednak w styczniu po prezentacji drużyny.

foto: yfrog.com/user/ivanbasso

Sylwester Szmyd • 22 grudnia 2011


Previous Post

Next Post

Comments

 1. Sławek 24 grudnia 2011 - 14:14

  Wesołych, spokojnych i zdrowych świąt, wszystkiego dobrego w roku 2012!

 2. michal 27 grudnia 2011 - 00:06

  Wesolych Swiat i wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Jestes najlepszy domestique bez dwoch zdan. Jak ciagniesz pod jakas gore to serce a dumy puchnie. Masz tez racje co do swiat w Polsce. MIeszkam poza granicami od 13 roku zycia i zgadzam sie.

 3. Adam 1 stycznia 2012 - 12:57

  Sylwek,

  wszystkiego najlepszego w nowym roku, spełnienia marzeń sportowych i osobistych!

  Pozdrowienia,
  Adam

 4. Ulthran 3 stycznia 2012 - 06:15

  Super, mam nadzieję, że tegoroczne CdD będzie polskie!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *