Sylwester Szmyd

kolarz szosowy

4

Musi być do tego pasja

Wykorzystując początkowy okres treningów, niezbyt dla mnie intensywny w tym roku, zrobiłem sobie dwie wycieczki. Najpierw udałem się na Korsykę. Głównie na południową i centralną cześć, by zapoznać się trochę z trasami pierwszych etapów TdF. W zeszłą niedzielę natomiast byłem we Florencji i przejechałem trasę wrześniowych MS. Podjazd dłuższy niż w ostatnich latach ale na analizę jest dużo czasu.

Odpowiadając na pytanie, motywacji nie brakuje, ale wciąż jej trzeba szukać, chociażby przez zmianę ekipy czy otoczenia. Poza tym musi być do tego pasja, serce również. Męczą wyjazdy z domu, ale ciężko sobie wyobrazić (a trzeba), że nagle miałbym Wielkie Toury w TV oglądać.

Nie było mi żal odchodzić z Liquigasu. To super zorganizowana ekipa, dająca idealne warunki kolarzom ale jakoś zawsze było to dla mnie bardziej ”miejsce pracy” niż super zgrany team (kolarze-dyrektorzy) nastawiony na wspólną walkę i dążenie do wybranego celu.

Gdyby ktoś chciał na Święta sprezentować sobie nowy samochód to polecam auto którym jeździłem ostatni rok dzięki życzliwości sponsorów Volvo Auto Polska i Firmie Wadowscy

Sylwester Szmyd • 11 grudnia 2012


Previous Post

Next Post

Comments

 1. jarecki 24 grudnia 2012 - 22:47

  Wesolych Swiat i spelnionych marzen Nowego Roku 2013.

 2. jarecki 31 grudnia 2012 - 13:26

  Nowa grupa, nowe wyzwania, a wiec wszystkiego najlepszego w Nowym 2013 Roku!

 3. www.numizmatyczny.pl 31 grudnia 2012 - 21:56

  Panie Sylwku,
  życzymy Panu w Nowym Roku udanych startów w Tourach, aby noga kręciła na stromych podjazdach i przyjemnych chwil w nowej drużynie.
  Z niecierpliwością czekamy na kolejne emocje z TdF.
  Zespół numizmatyczny.pl

 4. kriwy 3 stycznia 2013 - 10:39

  No nie! „Na życzenie klienta możliwość usunięcia reklamy”- nie sprzedawać samochodu osobie, która chciałaby usunięcia tych reklam! 😉 Hehehe Pozdrawiam serdecznie Pana, panie Sylwestrze, a także wszystkich kibiców. Niech się zacznie ten sezon już…

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *