Sylwester Szmyd

kolarz szosowy

Comments

 1. Aba 30 kwietnia 2012 - 11:38

  Gratulacje.
  Stał się pan kolarzem kompletnym. Oglądanie pana cieszyło oko zawsze, ale od czasu Pana wyczynów z Contadorem i Brajkovicem na Alp d’Huez to pócz uśmiechniętych oczu buzia się otwiera szeroko ze zdumienia. A to finisze i dwa trzecie miejsca, a to niesamowity podjazd w super miejsce w Giro del Trentino, no i kosmos – Szmyd rozprowadza Paterskiego i to jak? Szmyd finiszuje, w sobotę… Myślę, że gdyby ciut więcej doświadczenia w tym i gdyby jednak te 700 m przed metą wszedł pan w podstawę V złożoną z dwóch trójek, a była szansa się przepchnąć to z Pana nogą była szansa znów na pudło. A w niedzielę co? Gdzie są inni? Ja wiem, ja rozumiem. Polska jest bezdyskusyjnie ważna, ale myślę, że z włoskim obywatelstwem… Byłby pan niekwestionowanym liderem Liquigasu na Giro:) Tak czy inaczej życzę dużo zdrowia i dziękuję. Dla mnie jest Pan najlepszym sportowcem Polskim tego roku już!

 2. Michał 30 kwietnia 2012 - 13:28

  No comments! tabela klasyfikacji mówi sama za siebie! hehe! wymowne!wymowne!!
  Widzę kolarza który krok po kroku staje się coraz bardziej uniwersalnym..kompletnym…liderem?
  W jednym z wywiadów kilka lat temu ze dwa zapewne wspominał Pan, że myśli Pan nad „wewnątrzkolarksą” zmianą profesji’ w przyszłości… szczerze mówiąc wtedy trochę mnie to zdumiało…aczkolwiek teraz widzę, że nie potrzebnie!!
  Dogłębne zmiany w Liquigas takie jak zmiana sponsora właśnie być może domagałaby się również zmiany strategicznego lidera nowej-starej grupy
  ” … ” … z korzyścią dla wszystkich! z nowym sponsorem włącznie …:)
  Generalnie Francja służy! 🙂 oby tak dalej
  Pozdrawiam!

 3. Seaman 30 kwietnia 2012 - 19:35

  Brawo Panie Sylwku! Wiedziałem, że przy obecnej formie na Romandie „urwie” Pan kilka punktów do klasyfikacji UCI. Będę trzymał kciuki na Giro. Myślę, że 20 etap (Mortirolo i Passo della Stelvio) może być Pana.
  Pozdrawiam serdecznie!

 4. Radek 30 kwietnia 2012 - 21:14

  Cudownie Panie Sylwku. Pełen szacuneczek za to co pan robi w tym sezonie. Chciałem się zapytać jak się pan czuje na te kilka dni przed Giro?

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *