Sylwester Szmyd

kolarz szosowy

Lombarida

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwsze zwycięstwo Oliviera w jego karierze, cieszy mnie bardzo. Chyba jeden z bardziej sympatycznych kolarzy w grupie jak również oddanych i wiernych kolegów drużynowych z jakimi jeździłem. Bardzo dobra jazda tak wczoraj jak i w całej końcówce sezonu Niemka. Vincenzo sam się wyeliminował a Ivan ładnie zebrał się w końcówce.

Ja jestem już wykończony, za długi był ten sezon, po Giro i Tour przejechanych pod rząd nie byłem w stanie już się zregenerować i zebrać do jakiegoś przyzwoitego poziomu w ostatnich miesiącach, bywa. Gorzej, że same wyniki według mnie w najmniejszym stopniu nie odzwierciedlają prezentowanego przeze mnie poziomu sportowego.

Patrzę na Giro, jak zawsze ciekawe… Cervinia, mały sentyment jeszcze z kategorii U23, z Valle d’Aosty, dłuuuugie Stelvio, Giau i ciężkie Alpe Pampeago.

Kibiców z Krakowa i okolic chciałbym zaprosić w niedzielę na spotkanie w salonie Volvo, szczegóły poniżej.

Jeszcze jedno zaproszenie dotyczące weekendu w Krakowie, serdecznie zapraszam

Firma Volvo Wadowscy serdecznie zaprasza 21 i 22 października 2011r do krakowskiej Galerii Kazimierz, gdzie odbędzie się Wielki Finał konkursu plastycznego w ramach akcji „Bezpieczna Droga” oraz podsumowanie „Akademii Rowerowej z Sylwestrem Szmydem” przeprowadzonej na łamach Gazety Krakowskiej. W konkursie plastycznym zostaną wręczone nagrody ufundowane min. przez firmę Volvo Wadowscy, a na przybyłych uczestników będą czekały ciekawe atrakcje liczne konkursy i spotkanie z Sylwestrem Szmydem.

Podsumowanie Akademii Rowerowej – 22 październik godzina 17.00. Serdecznie zapraszamy!

Sylwester Szmyd • 16 października 2011


Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *