Sylwester Szmyd

kolarz szosowy

2

Cała reszta nie ma znaczenia…

Odnoszę wrażenie, że Rafał Majka zrozumiał najlepiej to co w kolarstwie liczy się najbardziej: Tour de France. Cała reszta nie ma znaczenia, wynik na TdF załatwia wszystko. No, może tęczowa koszulka jest tylko ponad. A skoro już przy niej, to myślę, że wczorajsze zwycięstwo Rafała załatwia nam od razu wygrany etap przez Kwiatka jeszcze na tegorocznej edycji TdF.

Wyścig dookoła Austrii zakończył się dobrze, Janek stanął na wysokości zadania tak samo jak i cała drużyna. Mi kręciło się z dnia na dzień coraz lepiej, a szczególnie etap ostatni i z metą pod Kitzbuel kiedy noga była bardzo mocna. Zero słabości i zmęczenia. Teraz trochę luzu i … no właśnie nie wiem co.

Sylwester Szmyd • 16 lipca 2015


Previous Post

Next Post

Comments

  1. lysysloik 22 lipca 2015 - 21:30

    co tu sie zastanawiac, podpisac kontrakt na ostatni sezon i wprowadzic hirta na salony. piekne zwienczenie kariery. a potem dyrektor sportif. mamy w polsce dwie porzadne druzyny kolarskie, miejsce dla pana sie na pewno znajdzie, a w wolnych chiwlach zawsze bedzie pan mogl prowadzic winnince i sprzedawac wino z dostawa do najblizszego lotniska 😀
    a tak bardziej serio- zaloze sie ze pan dobrze wie co pan chce robic w przyszlym roku.

  2. numizmatyczny.pl 30 lipca 2015 - 13:08

    Jak to nie wiadomo co…. Wiadomo …. Kolejne toury i wyścigi

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *