Sylwester Szmyd

kolarz szosowy

Szybko, ciężko i na temat

Co do wczorajszego etapu myślę, że każdy już powiedział co wiedział, regulamin regulaminem ale wolałbym by wyniki odzwierciedlały prezentowany poziom sportowy najbardziej jak to się da. W przypadku Porte w Mediolanie tak nie będzie.

Dziś było jak miało być, szybko, ciężko i na temat. Ja zostałem po tym jak się pierwsza grupa porwała na zjeździe przed rundami, dla mnie wciąż ten sam problem, mokro i w dół i ciężko mi to pogodzić. Brawa dla kolegów, głównie Rutka za przeskok do odjazdu, co wymagało i nóg i determinacji.

Giro di Vino. Emilia Romania. San Patrignano jest społecznością która powstała w latach ’70 i pomaga osobom uzależnionym od narkotyków, przez edukację, formację, pracę, itp, wrócić do normalnego życia. Na położonych w okolicach Rimini pagórkach zwróconych do morza San Patrignano posiada również 110ha winnic. Znakomitej jakości wina, znane w całej Italii produkują właśnie osoby przebywające w ośrodku. Do głównych win należą Avi produkowane z tutejszego najbardziej popularnego szczepu Sangiovese di Romagna. Moim ulubionym winem produkowanym przez San Patrignano jest Montepirolo. Wino dojrzewające dwa lata w barriques, prezentuje znakomity stosunek jakości do ceny bo można je kupić poniżej 15€.

Sylwester Szmyd • 20 maja 2015


Previous Post

Next Post