Sylwester Szmyd

kolarz szosowy

4

Simon Gerrans, zdecydowanie mój numer 1

Jak większość kibiców kolarstwa, tak również i ja mam swoje typy na jutrzejszy wyścig elity. Po raz pierwszy nie będzie to Sagan!!!

Simon Gerrans, zdecydowanie mój numer 1. Nawet jeśli po raz kolejny w tym roku może nas zaskoczyć jego kolega z drużny Matthews. Czyli tym razem Australia? Z pewnością jak zawsze wyścig będzie ciekawy.

Hiszpania ”gra” w domu, ale jakoś od dłuższego czasu sprawia wrażenie reprezentacji wewnętrznie skłóconej, czego przykładem były zeszłoroczne mistrzostwa we Florencji. W tym roku może być podobnie.

Degenkolb będzie liczyć na finisz z większej grupki. Klasykowcy jak Gilbert, Cancellara czy Kwiatek lub Purito muszą szukać szansy wcześniej a na pewno nie ruszą się niezauważeni.

Rui Costa jako obrońca tytułu będzie bardzo zmotywowany a stać go na powtórkę. Sagan nawet jeśli nie wydaje się być w życiowej formie jest jednym z największych talentów ścigających się jutro.

Italia… musi coś wymyślić, bo to Italia. A może znów jak w 1999r wygra mało znany kolarz jak to miało miejsce w Veronie w przypadku Freire… hmmm…

Sylwester Szmyd • 27 września 2014


Previous Post

Next Post

Comments

 1. www.numizmatyczny.pl 28 września 2014 - 15:59

  A jednak KWIATEK ……… MISTRZEM ŚWIATA!!!

 2. Andrzej 28 września 2014 - 16:27

  A okazało się że to był wyścig Squadra Polacca ! I o to chodzi! 🙂

 3. wk 28 września 2014 - 16:49

  Sylwek
  SUPER ZE SIE POMYLILES !!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Marras 28 września 2014 - 19:00

  Na nasze szczęście Simon tym razem nr 2… brawo Panie Michale… jest godzina 21 a ja nadal nie mogę w to uwierzyć…

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *