Sylwester Szmyd

kolarz szosowy

2

Jestem pod dużym wrażeniem

1891517_10203184013792319_6Michał jest najlepszym kolarzem początku tegorocznego sezonu. Nie tylko ilość zwycięstw mam na myśli ale sposób w jaki wygrywa w każdym terenie. Ciężko nawet powiedzieć, że „walczy na wyścigach” bo to raczej ktoś czasem stara się z nim nawiązać walkę. W tym momencie jest faworytem do wygrania Tirreno, Sanremo i wszystkich innych klasyków tej wiosny. Dobrze że wygrywa w biało czerwonej koszuli, całkiem inne kibicowanie.

Camaiore w zeszły czwartek było dla mnie TAK lub NIE na Paryż Nicea. Po zdjęciu ortezy i powrocie po prawie dwóch miesiącach do stałej pozycji, przyplątało mi się zapalenie mięśnia pod kolanem i nie mogłem dojść z tym do ładu. Camaiore był pierwszym dniem bez bólu tak więc… Paryż Nicea początkiem pracy nad formą do Giro.

foto: Andrea Iannone

Sylwester Szmyd • 8 marca 2014


Previous Post

Next Post

Comments

  1. lysysloik 9 marca 2014 - 14:36

    swietna wiadomosc! wreszcie wraca pan do zdrowia.
    kwiat szaleje w rzeczy samej. goli martina na czasowce, contadora na etapowce (jaka by nie byla, ale z tradyucyjnie przednia obsada), cancellare, sagana i valverde w klasyku. nie zdziwie sie jak na tirreno zgoli generalke i wygra kilka sprintow przeciwko kittelowi 😀

  2. lysysloik 9 marca 2014 - 15:47

    ps. mam nadzieje ze nie mial pan wywrotki tylko pana przyblokowali.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *