Sylwester Szmyd

kolarz szosowy

3

Pierwsze starty

BgC-YOHCYAE3rP_.jpg largeJestem na Majorce ale wbrew początkowym założeniom nie ścigałem się w niedzielę i nie będę w poniedziałek. Zadebiutuje we wtorek i później kolejny start w środę. Nie pojadę też w Andaluzji tylko dwa wyścigi blisko mojego domu, Haut Var. Od środy całą drużyną jesteśmy również na krótkim pięciodniowym zgrupowaniu w okolicach Almeri głównie w celu treningów na rowerach czasowych z którymi dotychczas nie mieliśmy kontaktu.

W badaniach krwi z zeszłego tygodnia znaleźliśmy ciekawą rzecz, indeks przeciwciał mononukleozy IgG na poziomie 1250, co znaczy przejście wirusa. Nie wiadomo kiedy, patrząc na ostatnie lata, samopoczucie, stan psycho-fizyczny, tylko zeszły rok pasuje jakoś do tego. Tym bardziej, że ponad 1000 to bardzo dużo. Jakaś odpowiedz by była, ale to już bez znaczenia, nic mi nie jest i cały sezon przede mną.

foto: movistar

Sylwester Szmyd • 9 lutego 2014


Previous Post

Next Post

Comments

 1. jarecki 10 lutego 2014 - 19:13

  JACHAC!!! Jak mowia Kaszubi(ktorych tez pozdrawiam). No i zaczyna sie sciganie, zdrowka.

 2. Janeks 24 lutego 2014 - 12:20

  Z tego co czytałem to ostatnimi czasy paru kolarzy z peletonu zawodowego miało mononukleozę więc możliwe że i pan coś złapał przy okazji i stąd ten kiepski zeszły rok. Zwłaszcza że jednym z objawów jest przewlekłe zmęczenie. No ale najważniejsze ,że choroba przeszła bez powikłań i z nowymi siłami wkroczy pan w kolejny sezon.

 3. Hiram 12 lipca 2019 - 08:04

  They have the awareness for the guest’s perform and consequently have
  the ability to determine the participant’s reputation and, as you know, this status is crucial for several reasons.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *