Sylwester Szmyd

kolarz szosowy

2

Kolarstwo to sport letni a nie zimowy

… czas jednak zacząć się ścigać. Jednak z dzisiejszą pogodą w Sanremo ciężko mówić o wiośnie. Patrząc z jaką łatwością pedałował Peter wydawało się niemożliwe, że może przegrać, a jednak to jest kolarstwo.

Największy postęp w tym sezonie i tak zrobił Kwiatek. Cieszy mnie jak się rozwija tym bardziej, że jak sądzę dla wielu całkiem niespodziewanie walczy w tym roku na długich podjazdach. Mam nadzieję, że jego wyniki i talent jakiego może w Polsce nie było, będą wykorzystane do rozwoju kolarstwa w kraju. Myślę, że właśnie wyników tej rangi potrzebujemy aby dotrzeć do kibiców i sponsorów.

Moje ostatnie cztery miesiące to praca, spokojne ale bardzo monotonne treningi. Cel jest jeden i to bardzo odsunięty w czasie. Catalunya nie była w planie ale pewnie dobrze, że jadę bo ile można siedzieć w domu. Za chwilę straciłbym przyzwyczajenie kilkudniowego wysiłku… a może już straciłem… nadchodzący tydzień pokaże.

Sylwester Szmyd • 17 marca 2013


Previous Post

Next Post

Comments

  1. Mariusz 18 marca 2013 - 18:17

    Powodzenia w Katalonii. Pogoda znacznie lepsza więc będzie zapewne ciekawie. Przypuszczam że generalka rozstrzygnie się pomiędzy Wigginsem a Valverde.

  2. lysysloik 19 marca 2013 - 18:31

    gratulacje z udanego otwarcia wyscigu katalonii. dzieki sky alejandro zyskal pare sekund przewagi nad rywalami. zgaduje ze movistar zadowolony. a jutro fajerwerki w gorach. powodzenia!
    prosba do admina- prosze sobie probowac wpisac komentarz i zorientowac sie na wlasnej skorze jak wybrana captcha dziala.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *