Sylwester Szmyd

kolarz szosowy

4

W Nowym Roku

Witam wszystkich kibiców kolarstwa oraz czytelników tej strony w Nowym Roku. Tym samym życzę wszystkim którzy to właśnie czytają aby ten rok był dla nich dobrze przeżytym czasem i owocnym w dążeniu do wyznaczonych celów. Dziękuję oczywiście za wsparcie okazane mi w jakikolwiek sposób w roku poprzednim.

Wczoraj prezentacja w Madrycie poszła szybko i zwinnie a potem podróż na południe w okolice Almeri. Pozostaniemy tutaj tydzień. Cieszy mnie to głównie ze względu na to, że mam znów intensywny kurs językowy tym bardziej, że „italiani” polecieli do Australii.

Jestem już w pełni „Movistar”, bez pozostałości z lat poprzednich. Nowy rower i kompletny strój. Nowe wyzwanie przede mną ale o to mi właśnie chodziło. Rożnica miedzy drużynami bardzo duża.

foto: www.movistarteam.com

Sylwester Szmyd • 12 stycznia 2013


Previous Post

Next Post

Comments

 1. podręczniki 17 stycznia 2013 - 06:01

  Dziękujemy za życzenia i zwzajemnością życzymy Panu udanego 2013 roku, obfitującego w sportowe emocje i kolarskie wyzwania.

 2. numizmatyka 17 stycznia 2013 - 19:52

  Będziemy czekali na ciekawy artykuł po wywiadzie Lanca. Jakie są nastroje wśród kolarzy, czy istnieje jakaś obawa o mniejsze zainteresowanie kibiców czy sponsorów. Wiadomo, że dzisiaj sport ten wygląda inaczej niż w latach 90.

 3. Marcin 18 stycznia 2013 - 11:24

  Tylko raz, w 2009 roku, byłem „czysty”. Wtedy startowałem po przerwie i zająłem trzecią pozycję. Gdy wygrywałem Tour de France, na dwieście osób w peletonie może pięć było czystych. Ta piątka to prawdziwi bohaterowie kolarstwa”
  Nie wiem jakie jest Pana zdanie na temat tej całej sytuacji. Ale ja wierze, że Pan jest w tej „piątce”, wierzyłem najpierw w Amstronga, Basso, Di Luce, potem w Contadora. Teraz tylko Pan mi pozostał.
  Powodzenia w zbliżającym się sezonie!

 4. lysysloik 23 stycznia 2013 - 23:20

  o rety ale kwiatek ma forme. trzeci na ciezkim etapie, 20pare sekund przed contadorem. szacunek.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *