Sylwester Szmyd

kolarz szosowy

Comments

 1. Sławek 30 czerwca 2012 - 18:31

  Narzekamy na PZPN, a sto razy gorsze rzeczy dzieją się w PZKol. Pani minister Mucha powinna się tym związkiem zająć w pierwszej kolejności. Pan Skarul, piszę już prosto – musi odejść. Po takich zagrywkach to oczywiste. Trzeba też natychmiast oddzielić kadrę krajową od wpływów prywatnych pieniędzy gościa z CCC, który ni z tąd ni z owąd stał się dyrygentem polskiego kolarstwa. Jakim prawem??
  Dlaczego w najpiękniejszej dyscyplinie sportowej, w Polsce decydują układy i prywatne pieniądze? Nie chcę głębiej bruździć, ale coraz bardziej zaczyna mi śmierdzieć TdP. Mam nadzieję, że Dyrektor tego wyścigu nie da się w ten brud wplątać, bo straci na tym cały nasz wyścig.
  Trzeba zrobić wszystko, żeby kolarstwo w Polsce było oddzielone od prywaty, a stało się obiektywnym, promującym sport, zdrowie i zdrową rywalizację, bezstronnym związkiem, stworzonym z ludzi znających się, ale nie wplątanych w żadne kolesiowskie związki. To jest możliwe.

 2. Sławek 30 czerwca 2012 - 19:06

  Jak czytam takie rzeczy to mam ochotę zdobyć gdzieś granat i zrobić z niego dobry użytek. Nie rozumiem jak w cywilizowanym kraju w związku sportowym może dochodzić do takich machlojek (machlojki to najbardziej delikatne określenie jakie przychodzi do głowy). W takich patologocznych sytuacjach powinno sie tego typu związki rozwiazywać bo ich jedyną „zasługą” jest szkodzenie polskiemu sportowi i gnębienie sportowców którzy ciężko pracują.

 3. Tomek 2 lipca 2012 - 18:05

  wow, bardzo smutne!!
  i aż trudno sobie wyobrazić, że 2012 roku takie rzeczy się dzieją…
  czy jest gdzieś jakaś osoba w Polskim Komitecie Olimpijskim, która mogłaby skorygować decyzje prezesa PZKol??

  z jednej strony, szkoda nawet rozmawiać i mieć do czynienia z takim prezesem; a z drugiej, nie można ustępować, bo nawet jak nam się nie uda, to niech taki prezes wie, że jego własna d… to nie koniec świata!

  ps. dobry artykuł w TVP Sport

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *