Uczestnicy kolarskiego Depeche Party pomagają Arturowi Komisarkowi!


Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Artur Komisarek walczy z ziarnicą – nowotworem złośliwym układu chłonnego. Zapraszamy na specjalną aukcję, z której cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie Artura.

Każdy z nas może kiedyś potrzebować pomocy. Pomoc ta może być nam potrzebna w sprawach codziennych, podczas zawodów, nauki itp.

Jednak czasami potrzebujemy pomocy w o wiele ważniejszej sprawie.

W takiej sytuacji znalazł się Artur Komisarek, absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Świdnicy. Wielokrotny medalista Mistrzostw Kraju oraz reprezentant Polski na zawodach międzynarodowych. Ten 21 letni chłopak zmaga się z bardzo ciężką chorobą jaką jest rak, a dokładnie ziarnica. Po kilku chemioterapiach, Artur w lipcu musiał poddać się przeszczepowi szpiku, tym samym robiąc kolejny krok w walce z ziarnicą.

Jesteśmy pewni że ją wygra, tak jak w przeszłości podobną walkę wygrał Lance Armstrong i będzie znowu się ścigał na kolarskich trasach, pomóżmy wrócić mu do pełni zdrowia i jego pasji, czyli kolarstwa, licytując wspaniałą koszulkę podarowaną przez przyjaciół.

Licytujemy koszulkę z limitowanej serii, podarowaną przez środowisko kolarskie na szczytny cel, autografy na niej złożyli :

Dariusz Baranowski, Sylwester Szmyd, Adam Probosz, Tomasz Jaroński, Wojciech Wróbel, Daniel „Danielo” Chądzyński.

Zwycięzca licytacji będzie miał dodatkowy bonus. Wręczy ją osobiście Darek Baranowski w siedzibie firmy Daniela Chądzyńskiego – „Danielo”.