Powoli zaczynam wciągać się w krakowskie kolarstwo

W zeszły piątek skorzystałem z zaproszenia by zakończyć sezon wśród krakowskich cyklistów i przyznam, że bardzo się zdziwiłem jak zobaczyłem na sali blisko osiemdziesiąt osób które bardzo miło mnie przyjęły. Jeszcze większym zaskoczeniem było dla mnie jednak to, że na umówiony niedzielny trening o godz 8.30 przyjechało dwadzieścia osób. Na szczęście dla mnie, ścigania było mało bo pewnie bym już na mojej crossówce nie dał rady z tak ambitnymi kolarzami-amatorami po tygodniu niejeżdżenia. ( Link do filmów Romana Szczypiorka na FB z naszego treningu)

Drugą cześć mojego pobytu była akcja zorganizowana przez firmę Wadowscy Volvo i Gazetę Krakowską „Dwa na Cztery”, tzn. „pojedynek” Leszka Kuzaja ze mną. Znakomity rajdowiec udzielił mi parę wskazówek jak jeździć samochodem, a ja w zamian pojeździłem z Leszkiem rowerami po lesie dzieląc się z nim swoim doświadczeniem. Przy okazji miałem możliwość pojeżdżenia rajdowym autem.

Punktem kulminacyjnym całego weekendu było przekazanie mi do użytku nowego Volvo V60 dzięki uprzejmości wspomnianej firmy Wadowscy i Volvo Polska. Całości towarzyszył przygotowany materiał multimedialny ze zmagań Leszka Kuzaja ze mną oraz właśnie rozmowa, spotkanie z nami w salonie.

W jak najkrótszym czasie postaram się umieścić wspomniane filmiki i zdjęcia z całego weekendu.

foto: Krzysztof Lewandowski