Sylwester Szmyd

kolarz szosowy

4

Druga meta pod górę na remis

… ale czyżby? Większość liczyła na to, że pozbędziemy się Voecklera a tu się okazuje, że chłopak staje się prawie faworytem do podium.

Dziwna taktyka Leoparda, nie wiem o co im chodziło, poza tym, że mnie zdusili od dołu i się nie odnalazłem więcej. Bywa. Nie czułem się dziś najgorzej, wczoraj, wyjątkowo jakoś, po etapie byłem zmęczony.

Ivan silny, trochę tylko poddenerwowany bo czuje silną nogę a wszyscy faworyci bardziej się gonią ze sobą niż prawdziwie atakują.

Zostają dwie mety pod górę i już tylko to mam w głowie.

Jutro będzie ponoć silny wiatr, czyli etap niełatwy…

 

Sylwester Szmyd • 16 lipca 2011


Previous Post

Next Post

Comments

 1. michał 17 lipca 2011 - 23:02

  Panie Sylwestrze,
  ale co to znaczy: zdusili od dołu?
  Pytam jako kibic kolarstwa od lat, a z drugiej strony ktoś, kto nie jeździ, i nie zna sytuacji od środka (swoją drogą w Polsce brakuje pogłębionych analiz i mam wrażenie, że dziennikarze albo nie chcą, albo nie potrafią zrozumieć tego, co w wyścigach dzieje się „naprawdę”; dlatego pytam)
  Zaspał Pan (bez obrazy :), albo poszli zmiennym rytmem, albo mieliście założenia przeczekać początek, a oni od razu na całego…?
  I, jeśli można, drugie pytanie: czy ktoś taki jak Voeckler – w porządku kolarz, ale jednak nie góral – może Pana zdaniem dociągnąć do czasówki?
  pozdrawiam, najlepszego życzę
  Michał

 2. kuzmik 18 lipca 2011 - 06:15

  Panie Sylwestrze – prosze mi wierzyć – mnóstwo kibiców ogląda ten wyscig dla Pana. Wierzymy że będzie Pan na ustach wszystkich, tak jak terkotali o Panu w Rai trzy dni temu. Przed nami jeszcze Les Alps… może… trzymamy kciuki

 3. mat 19 lipca 2011 - 16:14

  Nie obyło się bez krytyki Sylwka od Ivana…

 4. fifan 19 lipca 2011 - 19:42

  Ech, a ja na urlopie z dala od Eurosportu – na szczęście etapy z tego tygodnia nagrają się – i w najbliższy weekend obejrzymy zaległości.
  Życzyny nadal powodzenia, realizacji marzeń i… emocji dla nas co najmniej takich jak tych 6km pod Luz Ardiden.
  … Z cichą nadzieją, że na TdP będzie można pod Zameczkiem pomachać rękawicą z napisem ‚Sylwas’ 🙂

  Wszystkiego dobrego 🙂

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *