Sylwester Szmyd

kolarz szosowy

1

Morale i chęć do walki jest

CORVOS_00022913-074Nie często zdarza mi się iść w odjazd na pierwszym kilometrze, a dziś do tego była duża szansa dojechać. Ciężko było zrozumieć taktykę Bretagne, ale wiadomo, że jak ktoś ma minutę w generalce to nie dojedziemy. Wspaniałomyślność Feillu by wrócić do grupy po prawie 90km i jak przewaga z 5’40 zmalała(przez niego) do 3 była i tak już niepotrzebna. Ciężko by było powalczyć, ale… nigdy nie wiadomo.

Trening całkiem niezły, podobało mi się to.

Jutro to już będzie prawdziwa karuzela. Przed wyścigiem mówiłem, że na tej trasie startując do ostatniego etapu pierwsza dziesiątka będzie się mieściła w trzydziestu sekundach, jest w 39 tak więc wszystko się jeszcze może wydarzyć… Może poza zwycięzcą, bo Betancur wydaje się być bardzo mocny. Etap kręci się wkoło mojego domu, ale nie wiem czy dzisiejsza „wycinka” nie odbije się za bardzo. Morale i chęć do walki jest.

foto: corvospro.com

Sylwester Szmyd • 15 marca 2014


Previous Post

Next Post

Comments

  1. www.numizmatyczny.pl 16 marca 2014 - 08:18

    Pozazdrościć tylko. My dopiero zaczęliśmy treningi na świeżym powietrzu i znowu przyszło załamanie pogody. Dzieciaki też nie mogą się doczekać wyjazdu na dwóch kółkach.
    Trzymamy kciuki za formę i patrzymy w przyszłość na Pańskie grand tour’y.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *